Eddy Van Notegem (Daan Hugaert)

Hier kan je alles kwijt over de personages uit Thuis.
Forumregels
Hier komt alles over de personages, ook verhaallijnen die met die personages te maken hebben kan je hier kwijt. (Plaats hier geen spoilers, deze horen in het spoilerforum.)
Gebruikersavatar
Tiboko
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 5268
Lid geworden op: do 09 mei 2013, 21:42
x 47
x 1072

Eddy Van Notegem (Daan Hugaert)

Bericht door Tiboko »

Ik vind het allemaal zoooo bij de haren getrokken, eerlijk gezegd. We hebben Eddy recent al gezien als stripper, bij Rosa, bij Kaat, in Bar madame bij yoga-deelneemsters, met een online dating profiel (hierbij belachelijk gemaakt door Rosa), opnieuw bij Angèle, bij Greet... en nu dus Claire.

Het lijkt alsof er nog maar één ding belangrijk is in zijn leven en dat is fun hebben met vrouwen. Geef hem a.u.b. weer een "gewone" verhaallijn, want dít wordt stilaan zo afgezaagd.
2 x
Gebruikersavatar
daffy duck
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 5356
Lid geworden op: di 15 mar 2005, 23:27
Locatie: West-Vlaanderen
x 1425
x 1786
Contacteer:

Eddy Van Notegem (Daan Hugaert)

Bericht door daffy duck »

Tiboko schreef: za 17 jan 2026, 19:42 Geef hem a.u.b. weer een "gewone" verhaallijn, want dít wordt stilaan zo afgezaagd.
Ja, ondertussen lijkt hij toch stilaan tot inzicht te komen hoe belangrijk vriendschap is voor een goede relatie. Die gedachte had hij nog niet bij z'n stripperiode. Ik denk dat Greet hem heeft doen inzien dat op iemand kunnen rekenen zo belangrijk is. Ja, een mens leert elke dag een beetje bij. :yup:
0 x
Jonge bezems vegen het best, maar ik kuis ook in de hoekjes
Gebruikersavatar
satine
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 12880
Lid geworden op: di 18 jan 2005, 14:36
x 1718
x 2652

Eddy Van Notegem (Daan Hugaert)

Bericht door satine »

Ik ben altijd fan geweest van Eddy, maar de laatste tijd zie ik hem liever niet te vaak.
Altijd dat zielige gedoe, alsof hij na jarenlange relaties met Nancy en Angèle niet weet dat een relatie niet alleen kittekatoo is.
Dus ja, geef die man terug een fatsoenlijk verhaallijn en dan niet een die draait om 'ik voel me zo eenzaam en alleen'.
1 x
Gebruikersavatar
Kiki_Dee
Poster rang 4
Poster rang 4
Berichten: 1975
Lid geworden op: vr 01 jun 2012, 21:14
x 189
x 565

Eddy Van Notegem (Daan Hugaert)

Bericht door Kiki_Dee »

Hoe onrealistisch is de verhaallijn Eddy - Greet - Claire?
Greet en Claire zouden normaliter niet omkijken naar Eddy.
Gisteren waren het op een gegeven moment 2 vechtende honden om een been (oftewel een speer in Eddy zijn geval).
0 x
Plaats reactie