Om dan nog maar te zwijgen over het feit dat Jana iets moest eten in dat restaurant, anders zou het onbeleefd zou zijn.OhMyGod schreef:Dan zijn we met twee!ikke schreef:Dan ga je moeten zappen als Jana in beeld komt!nounake schreef:Ik vind heel dat gedoe rond die Bob met of zonder Jana saai begint te worden.
Jana heeft eindelijk iemand gevonden. Ik kijk ernaar uit om Bob door haar toedoen te zien opleven! Hopelijk krijgen we een mooie langdurende te zien.
Ik begin eerlijk gezegd te denken dat Bob autisme heeft. Ik bedoel, die fixatie dat ze pas afgesproken hadden om 5u? En waarom liep hij ineens weg na die kus? Meh, waarschijnlijk heb ik het toch verkeerd.
Als iemand mij zou voorstellen om af te spreken om 17 uur, ga ik er toch vanuit dat het een afspraak is om samen iets te gaan drinken. En evt. daarna iets te gaan eten. Al een chance dat dat restaurant al eten serveerde op dat uur.
