Misschien zou het handig zijn als Ann eens normaal met haar moeder zou praten.
Misschien haalt het ook wel helemaal niks uit hoor, aangezien Marianne blijkbaar een dikke plank voor haar hoofd heeft tegenwoordig, maar toch. Ze mag wel eens beseffen dat haar "ingenieuze" adoptie idee ook voor een groot deel voor alle problemen (inclusief Mariannes moeilijke gedrag daardoor) heeft gezorgd. En alleen maar geirriteerd kwaad worden haalt zeker niks uit.
0 x
Logic will bring you from A to B. Your imagination, will bring you everywhere..
Dat kan ik me ook goed voorstellen. Maar ze loopt al vanaf die uitspraak rond met een zuur gezicht zodra Marianne ook maar iets op het woord gooit. Zij heeft geen probleem meer nu, dus moet de rest ook maar weer doorgaan met "normaal doen". Ik vind wel dat Ann een beetje rekening mag houden met het feit dat er dadelijk nogal wat mensen "last" gaan hebben van Mariannes gedrag. Iets meer inzet om Marianne op andere gedachten te brengen, zou haar dan ook niet misstaan vind ik.
0 x
Logic will bring you from A to B. Your imagination, will bring you everywhere..
Dat voorval in die speeltuin was toch wel een prachtig voorbeeld waarom de meeste adopties anoniem gebeuren. Daarom loopt Ann dus zo gefrustreerd rond; omdat ze Tom en Peggy helemaal uit haar en Sandrines leven weg wil.
Wat een situatie...
0 x
Logic will bring you from A to B. Your imagination, will bring you everywhere..
johan1969 schreef:Mij viel vooral op dat Ann (Monika) een heel lelijk gebit heeft.
Als ze daar iets zou aan doen zou ze er al heel wat beter uitzien.
En als jij nu eens een andere foto zou op je ava zetten?... dan zou mijn scherm er al heel wat beter uitzien, grtvr
@Johan: is het je niet opgevallen dat Monika een beugel draagt? Dat doet ze volgens mij niet omdat ze zo'n ding alleen maar fijn vindt zitten.. Bovendien is niemand perfect.
gelukkig maar. zo blijven de personages toch wat menselijker i.p.v. babes. Die kunnen we missen als de pest in thuis.
0 x
Jonge bezems vegen het best, maar ik kuis ook in de hoekjes
Ik heb me al een tijdje iets afgevraagd, missch dat een van jullie een idee heeft? Die hele kortstondige toestand van Ann met de notariaatssecreataresse, achteraf gezien lijkt dat hele plot nu volstrekt zinloos. Er was geen echte ontwikkeling, geen echt conflict, het leek meer als een aanzetje dat mislukte. B.v. omdat de nieuwe actrice wegging of omdat Monika er geen zin in had ... weet ik veel. Voor een thuis script was het weinig effektief. Dominque was er ook maar even maar had wel enorme impact op de verdere ontwikkelingen. Is er iets meer over bekend hier?
0 x
Bíonn dhá insint ar scéal agus dhá leagan déag ar amhrán There are two sides to every story & (at least) twelve versions of every song
Amiche schreef:Ik heb me al een tijdje iets afgevraagd, missch dat een van jullie een idee heeft? Die hele kortstondige toestand van Ann met de notariaatssecreataresse, achteraf gezien lijkt dat hele plot nu volstrekt zinloos. Er was geen echte ontwikkeling, geen echt conflict, het leek meer als een aanzetje dat mislukte. B.v. omdat de nieuwe actrice wegging of omdat Monika er geen zin in had ... weet ik veel. Voor een thuis script was het weinig effektief. Dominque was er ook maar even maar had wel enorme impact op de verdere ontwikkelingen. Is er iets meer over bekend hier?
Besparingen bij de VRT toen, waarbij acteurs/actrices die te oud zijn én maar een tijdelijk contract hebben hun contract niet verlengd werd?
Die verhaallijn met Freddy hebben ze toen ook bruusk afgebroken om zo'n reden.
@Lord F. Ah op die manier, ik vond het al zo raar. Ze ging zowat gelijk weg met de Bastiaansen dan? En inderdaad ik vond het plot met Freddie ook niet erg duidelijk. Nu overigens weer niet zo, ha ha.
0 x
Bíonn dhá insint ar scéal agus dhá leagan déag ar amhrán There are two sides to every story & (at least) twelve versions of every song
satine schreef:patiënt met hevige pijn in linkerarm en ambulance onderweg: dat klinkt als een noodgeval.
Nogal ja! Op zich vind ik het dus ook niet zo vreemd dat ze snel reed, al had ze wel iets beter op mogen letten. Ze heeft geen geluidssignaal op haar auto dus het overige verkeer weet niks van haar "haast" af op deze manier. Om dan zo langs een zijstraat te scheuren, lijkt me niet echt verstandig (of het moet zijn dat ze om patiënten verlegen zit )...
0 x
Logic will bring you from A to B. Your imagination, will bring you everywhere..