Dat zou wel bijzonder extreem zijn, een vader die zijn zoon aan de drugs helptvdbemdsa schreef: ma 22 mar 2021, 16:19 Hij was dan misschien wel onder serieuze invloed van drugs die hij via pa gekregen had, weten we niet.

Voor zover we weten is Jacques iemand die bij een of andere tegenslag ineens flipt, maar om nu te gaan denken dat hij zijn eigen vrouw en / of zoon moedwillig het hoekje om zou helpen, lijkt overdreven.
De moord op Jacques was om die verkrachting te verdoezelen, die op Roxanne omdat hij bang was dat ze het onderzoek op zijn spoor zou kunnen zetten. Dat Reinhilde's man dood moest, was wellicht in opdracht (zodat ze net voor de scheiding erdoor kwam aan zijn geld geraakte).
Intussen lijkt Waldek de volgende persoon die gevaar loopt, Jacques heeft intussen in de mot dat er weer een toenadering (*) is tussen hem en zijn ooit zo geliefde Rositska en dat baart Zakske serieus zorgen.
* wat ik een behoorlijk kromme verhaallijn zou vinden, want Waldek heeft haar intussen al zo vaak gedumpt (voor Jelena, voor Kris, voor Julia, voor Simonne... - waarna hij nadien ook aanpapte met onder meer Mayra en Tilly, misschien vergeet ik er nog - wat een vrouwengek
