Pagina 1 van 1

Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: wo 18 apr 2012, 14:42
door Ganja
Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Afbeelding

"Ik hoef geen contact met mijn vader".

Joy Anna volgt momenteel een studie Communicatie management. Daarna wil ze naar eigen zeggen misschien naar de acteerschool. Veel lessen moet ze niet missen want de makers van Thuis passen zelfs de agenda's van andere acteurs aan zodat zij naar de les kan.

Hoe kwam je bij thuis terecht?
"Dankzij Maxime De Winne (Tibo). Hij had vernomen dat Tibo's dochter plots zou opduiken in het verhaal en hij stelde voor om die rol aan mij te geven. Maxime en ik kennen elkaar van 'Vermist', waarin ik een gastrolletje speelde. Hij is als een grote broer voor mij op de set van Thuis. Ook met Bert Verbeke (Bram), Jef Hoogmartens (Franky) en Tina Maerevoet (Paulien), kan ik het heel goed vinden. Bovendien vind ik mijn rol interessant. Net als Jana ben ik zonder vader opgegroeid."

Jana heeft weing contact met haar vader.
"Mijn moeder is een BOM (Bewust Ongehuwde Moeder). Ze werd zwanger van haar Poolse vriend toen ze ginder wwas, maar ze hebben ervoor gekozen om niet samen te blijven. Mijn moeder wilde mij liever alleen en in Vlaanderen opvoeden. Ik heb mijn vader voor het laatst gezien toen ik in het eerste middelbaar zat, meteen ook de enige keer dat hij in Belgie is geweests. Daarvoor zag ik hem om de twee a drie jaar in Polen. Ik heb niet het gevoel dat ik iets heb gemist door op te groeien zonder vader. Pas toen ik vijftien was, voelde ik de drang om meer contact met mijn vader te hebben. Maar dan heb ik toch besloten het niet te doen. Eigenlijk heb ik genoeg aan mijn moeder en aan mijn stiefvader die ik als mijn papa zie. Ik kan voor alles bij hem terecht. Zelfs toen hij en mama even uit elkaar waren, ging ik geregeld bij hem overnachten. Maar sinds een jaar wonen ze samen. Ze hebben daar bewust mee gewacht tot ik uit huis was. Opgroeien bij mijn moeder alleen heeft onze band erg sterk gemaakt."

Is er nog contact met de échte vader?
"Nee. Mijn moeder stuurt hem één keer per jaar een mail over hoe het met mij gaat, meer niet. De behoefte om hem te zien is voorlopig verdwenen." Zou ze later hetzelfde doen? moeder worden zonder man in de buurt? "Ik wil graag kinderen, en als ik het zou aankunnen zou ik ze op mijn eentje opvoeden. Maar of ik dat ook echt zou doen? Ik heb het mijn moeder allezins nooit kwalijk genomen."

Ondertussen woont Joy Anna als 18 jarige al alleen.
"Ja. Nu heb ik mijn eigen plek waar ik op mijn gemak ben met mijn vriend. En ik zie mijn moeder nog genoeg om haar niet te hard te missen. Ik kan altijd bij haar terecht, ze steunt me in alles. Ook bij mijn vriend vind ik die steun. We zijn nu 2,5 jaar samen. Hij werkt als ober in een restaurant. Als ik bij hem ben vergeet ik alles en kom ik helemaal tot rust. Hij zorgt er ook voor dat ik met beide voeten op de grond blijf. Hij is ook helemaal niet bezitterig. "

Uitgaan:
"De hele nacht op de dansvloer tegen iemand aan staan plakken, nee danku."

Drugs?
"Nee. Ik ben daar bang voor. Als ik eens in een discotheek beland bedek ik mijn glas met mijn hand, zodat niemand er iets in kan gooien. De gedachte dat ik niet meer weet wat ik doe, vind ik heel beangstigend."

Vind jij jezelf mooi?
"Ik zal nooit zeggen dat ik knap ben, want ik vind toch dat ik een aantal minpuntjes heb. Zoals mijn tanden. Ze staan nogal ver uit elkaar. Veel speeltjes. Een beugel heb ik nooit gedragen omdat mijn tandarts zei dat ze nadien toch opnieuw uit elkaar zouden groeien. Ik zou mezelf graag eens zien met een 'normaal' gebit, hoewel fotografen mij nu zeggen dat mijn tanden juist mooi zijn zo. Tja ik heb veel bevestiging nodig. Die onzekerheid zal mij altjd parten blijven spelen, vrees ik."

Bron: Dag Allemaal.

Re: Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: za 21 apr 2012, 14:42
door Millie
Een bescheiden meisje :-) Mijn sympathie als actrice heeft ze wel.

Re: Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: za 21 apr 2012, 15:17
door Matthi
Ik vind ze persoonlijk niet echt zo goed acteren. Maar lijkt me wel een symphatiek iemand !

Re: Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: za 21 apr 2012, 17:36
door Ann+
Matthi schreef:Ik vind ze persoonlijk niet echt zo goed acteren. Maar lijkt me wel een symphatiek iemand !
Ze is ook nog erg jong.. ze kan het alleen maar beter leren, door het veel te mogen doen, dat acteren!

Re: Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: za 21 apr 2012, 20:29
door Matthi
Dat is ook waar !

Re: Eerste interview met Joy Anna Thielemans (Jana)

Geplaatst: ma 23 apr 2012, 10:06
door Ann+
Is er hier iemand die zo'n grote fan is , van Joy Anna Thielemans, dat hij/zij graag bovenstaand artikel op papier heeft?

Indien ja: stuur me een pbtje, ik heb de betreffende "Dag Allemaal" hier nog liggen, en dan scheur ik het artikel uit, en stuur het je op...
Indien er niemand reageert ,gaat het boekje in de oud-papier- doos.


Misschien is er wel iemand die de grootste "Thuis"- verzamelaar aller tijden wil worden?? :lol: