Pagina 1 van 3

Ellie stopt er mee

Geplaatst: di 17 mei 2011, 11:58
door Sandertje
Op de blog van Ellie (gespeeld door Tine Deboosere) kondigde zij vandaag aan te stoppen met de blog.
Ik vind het persoonlijk wel spijtig, ik weet niet of er vervanging aan komt maar ik hield wel van die dagelijkse miniverhaaltjes.
Hopelijk vinden ze een tof alternatief.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 11:27
door Marleen2502
ik vind het ook spijtig. Als ik een keer niet kon kijken op tv dan haalde ik het de volgende dag altijd in via haar blog, zo bleef ik 'mee' met het verhaal.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 12:47
door Rieka
Marleen2502 schreef:ik vind het ook spijtig. Als ik een keer niet kon kijken op tv dan haalde ik het de volgende dag altijd in via haar blog, zo bleef ik 'mee' met het verhaal.
Is inderdaad heel jammer voor de liefhebbers, maar ik las daar zelden iets. Weet niet waarom maar ik kreeg de kriebels van Ellie. :oops:

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 13:49
door Omega
Vaak werden langs daar kleine primeurs de wereld ingestuurd. Vaak zelfs zaken die belangrijk zijn voor het verhaal en niet altijd duidelijk meegedeeld werden in de serie. Om Thuis helemaal te volgen zou je dus eigenlijk ook altijd die blogs van Ellie moeten lezen.

Het moet ook niet makkelijk geweest zijn voor die Tine Deboosere (zus van de gekende weerman) om steeds in haar rol te blijven.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 15:05
door Crackers
wat is de reden van haar stop?

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 15:36
door haaay
Wie is ellie??

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 15:45
door Sandertje
@Crackers: In haar verhaallijn gaat ze verhuizen met de man van haar leven. Wat de echte reden is, is niet bekend.

@haaay: Eliie Vranken is een personage uit thuis dat eigenlijk op de achtengrond meeloopt. Je ziet haar af en toe in het café zitten of in de noorderzon en bij feestjes is zij er ook wel bij.
Ze heeft een blog op internet: ellievranken.wordpress.com waar ze verslag uit brengt over haar buren. Dus ze zal bijvoorbeeld vertellen dat ze vandaag Franky heeft zijn ruzie maken met zijn vader.
Ze post ook elke dag een geluidsfragmentje waar ze met één van de personages praat, ze post fotos van de personages en ze houdt het commentaar van de mensen die haar blog volgen in de gaten en
antwoord waar het kan. Het geeft voor mij een extra dimensie aan het thuisverhaal. Dus mocht dit stoppen zou ik het wel missen.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 16:19
door Crackers
en je kan ze op weekdagen ook elke dag horen op radio2 rond 17h45.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 18:13
door haaay
Aaaah okee kweet wie je bedoelt ;) Dank uu :D

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 19:38
door Crackers
Ze overdreef wel altijd op de radio, precies alsof er drama's waren gebeurd :lol:

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 25 mei 2011, 07:54
door Matthi
Ik was nooit echt een fan van haar blog. Eigenlijk vonden we ook geen spoilers ofzo, enkel wat er die dag gebeurde en wat de meningen van leden erover waren.

Eigenlijk vind je dat ook terug op het forum onder personages, daar wordt er ook gepraat over luc z'n trouw enzo.

Ook vind ik het een beetje overdreven om je helemaal in te leven. Het is leuk om te praten over een soap, maar het is nog altijd ficte en op die blog wordt het echt realiteit.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: wo 25 mei 2011, 13:48
door Matthi
Dit bericht hoort trouwens bij 'Thuis', niet bij spoilers.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: do 26 mei 2011, 18:40
door Blokje
Helemaal inleven is net geweldig! Ik wacht nog steeds op een telefoontje van de vrt. :P Nee, niet hoor, mijn blog is eerder grappig bedoeld ... en ben er wellicht niet zo lang mee bezig als haar (praktisch ni) en ik word ook ni voor betaald :P

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: vr 27 mei 2011, 09:01
door Omega
Matthi schreef: Ook vind ik het een beetje overdreven om je helemaal in te leven. Het is leuk om te praten over een soap, maar het is nog altijd ficte en op die blog wordt het echt realiteit.
Dat is wel waar. Er werd daar echt gedaan alsof alles echt gebeurde.


In het echte leven zou die Ellie overigens nogal een bemoeial zijn.

Re: Ellie stopt er mee

Geplaatst: vr 27 mei 2011, 10:26
door Blokje
Jep, in een bepaalde aflevering zei marianne zelfs: aasgier Ellie Vranken staat weer voorop!
(of zoiets)